În cadrul Programului Național ,,Școala Siguranței Tedi”, elevii claselor IA și IB au primit vizita celor de la INSPECTORATUL JUDEȚEAN DE POLIȚIE ARGEȘ- Compartimentul de Analiză și Prevenire a Criminalității, Serviciul Rutier Argeș .
Activitățile desfășurate au avut ca scop ,, Modelarea factorului uman prin responsabilizarea participanților la trafic, pentru creșterea gradului de siguranță rutieră” și ,, Prevenirea victimizării minorilor”.
![](https://scoalaopreaiorgulescu.ro/wp-content/uploads/2024/03/1-1-1024x461.jpg)
![](https://scoalaopreaiorgulescu.ro/wp-content/uploads/2024/03/2-1024x768.jpg)
![](https://scoalaopreaiorgulescu.ro/wp-content/uploads/2024/03/3-768x1024.jpg)